چهارشنبه 26 تیر 1398- ساعت 01:14:36
@ASRKASHAN
هشتمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید شهرستان کاشان برگزار شد.                     معاون برنامه ریزی و توسعه بهزیستی کشور در کاشان : اجرای طرح فراگیر شناسایی اختلالات ژنتیکی در معلولان                     برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بازی های بومی محلی در روستای آزِران کاشان                     اعزام کاروان زائران آران و بیدگلی به سرزمین وحی                     اهدای جهیزیه به بیست و پنج نو عروس نیازمند کاشانی                     رئیس اداره ارشاد کاشان: جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در کاشان برگزار می‌شود                     جشنواره ملی آه و آهو مورد تقدیر وزیر ارشاد قرارگرفت                     شهردار کاشان: پردیس بزرگ فرهنگی کاشان سال آینده به بهره برداری می رسد                     نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس : تخصیص ردیف بودجه ملی برای جاده حرم تا حرم کاشان                     رشد سی درصدی شمار گونه‌های جانوری قمصر و برزک                     برداشت مرغوب‌ترین شاتوت کشور، این روزها در شهر برزک آغاز شده است.                     راه اندازی مرکز پسران دانشگاه فرهنگیان در آران و بیدگل مصوب و نهایی شد.                     مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان : ارسال دویست و پنجاه اثر به دبیرخانه جشنواره من با پلیس کاشان                     مادر شهیدان بارفروش: بدحجابی از مصادیق بارز تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن است                     فرمانده انتظامی شهرستان کاشان : کشف شانزده تن گندم قاچاق در کاشان و کاهش بیست و پنج درصدی تصادفات منجر به فوت                     برخورد شدید و عجیب دودستگاه خودرو در جاده قدیم قم کاشان                     توضیح خبر حادثه جاده مشهد اردهال از سوی روابط عمومي وامور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کاشان                     دانشگاه فرهنگیان در آران و بیدگل راه اندازی می شود                     برگزاری راهپیمایی حمایت از حجاب در کاشان                     معاون شهرسازی شهرداری کاشان : مقابله شهرداری کاشان با ساخت و سازهای غیرمجاز                    
روایت یار دیرین امام(ره) از چگونگی پیروزی انقلاب اسلامی؛ مسئولان قدردان نظام باشند

آیت الله نمازی یار دیرین امام راحل (ره) با بیان خاطراتی از انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران مظهر ایثار و شکوه ملت است و مسئول ...

آیت الله نمازی یار دیرین امام راحل (ره) با بیان خاطراتی از انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران مظهر ایثار و شکوه ملت است و مسئولان باید با خدمت به مردم، قدردان نظام جمهوری اسلامی باشند.

  به گزارش پايگاه خبري تحليلي عصر کاشان ، آیت الله عبدالنبی نمازی به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران دارای دستاوردهای بی شماری در همه ابعاد همچون هوافضا، موشکی، زیرساختی، راهسازی و نفت و گاز است که در مقایسه سال‌های قبل و بعد از انقلاب نمایان می شود.

وی با گرامیداشت  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر همچون آینه ای که خورشید اسلام در آن دمیده عزت نفس، آزادی، حریت و اسلام را برای ملت ایران به ارمغان آورده است.

 امام جمعه کاشان با بیان اینکه انقلاب اسلامی تجلی اسلام ناب محمدی است بیان کرد: این انقلاب مظهر ایثار و شکوه ملت ایران اسلامی در جهان است.

 وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران قدرتمندان و طراحان جهان را به حیرت در آورده است و در ایام الله دهه فجر با مرور دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی می توان تو دهنی محکمی به دشمنان ایران اسلامی زد.

 عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: روز 22 بهمن سال 57 با ورود امام راحل به کشور، آثار و برکات فراوانی بر ملت ایران نازل شد و امام خمینی (ره) بنیاد و بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ایران بنا نهاد.

آیت الله نمازی عنوان داشت: امام راحل در بهشت زهرا (س) فرمودند که آمده ام تا عزت و استقلال را برای شما به ارمغان آورم و دولت مستقل در کشور بنا کنم که به همه این وعده ها عمل کردند.
وی یادآور شد: دشمنان و استکبار در 40 سالگی انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به ملت و کشور ایران از هیچ کاری فروگذار نکردند و با روی کار آمدن ترامپ در آمریکا دشمنیها و سخن از براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی آمریکا و استکبار افزایش یافت و دشمنان قصد دارند تا رژیم پهلوی را در نظر مردم تطهیر کرده و حکومت جمهوری اسلامی ایران را بد جلوه دهند.

نمازی با اشاره به مقایسه حوزه های مختلف علمی پژوهشی صنعتی در زمان قبل  و بعد از انقلاب  خاطر نشان کرد: در حوزه پزشکی قبل از انقلاب، پزشک از کشورهای هند و پاکستان وارد می‌کردیم ولی اکنون با پیشرفت زیاد در این زمینه صادر کننده هستیم و چه بسا که کشورهای دیگر برای معالجه به ایران می آیند.

وی تاکید کرد: در صنعت دارو، انرژی اتمی  و ادوات دفاعی به درجات بالای خود کفایی رسیده ایم  در صورتی که قبل از انقلاب کسی جرأت پیشرفت در علم نداشت و جوانان ما را به انواع و اقسام فساد مشغول کرده بودند.

نماینده ولی فقیه تصریح کرد: اکنون آمریکا از ما عصبانی است زیرا دستاوردهای بسیاری داشته ایم  جوانانی که در هر زمان خوب درخشیدند و با حضور به موقع در هر سنگر افتخار آفریدند.

وی با ستایش روحیه شجاعت و شهامت جوانان افزود:ما انقلاب خود را با ایمان و نادیده گرفتن استکبار به دنیا صادر کردیم و جوانان حزب الله لبنان نیز با همین روحیه انقلابی، در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت می‌کنند.

نمازی روح غیرت و شجاعت در نسل جوان را از دیگر دستارودهای انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: زمان طاغوت جوانان و نوجوانان به دلیل عدم آموزش، به مسائل معنوی و ارزش‌های دینی اسلامی توجه نمی کردند، ولی جوانان امروز کشورمان غیرتمند هستند و اگر چنانچه در گوشه ای از کشورهای دنیا مظلومی مورد ظلم واقع شود، آن‌ها واکنش نشان می دهند.

آیت الله نمازی به واکنش جوانان کشورمان به بازداشت غیرقانونی مرضیه هاشمی در آمریکا اشاره کرد و ادامه داد: واکنش ملت ایران در مقابل بازداشت غیرقانونی مرضیه هاشمی ستودنی است.

امام جمعه کاشان با توصیه به مسؤلان که قدر مردم و انقلاب را بدانند اضافه کرد: مسؤلان بدانند جمهوری اسلامی معجزه قرن است و نعمتی است برای مردم و مسؤلان و مایه تاسف است که برخی با اختلاس در کمال ناسپاسی با مردم رفتار می‌کنند.

وی در پایان گفت: مردم هوشیار و فهیم ما همیشه در صحنه حاضرند و امسال نیز  مانند سال‌های قبل روز 22 بهمن با راهپیمایی خود مشت محکمی بر دهان استکبار خواهند کوبید.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

نویسنده : مهندس محمد ابراهیم پور
11
ارسال خبر به دوستان
کاربر عزیز شما با وارد کردن ایمیل دوست خود میتوانید لینک این خبر را به او ارسال کنید و از وی برای مشاهده خبر دعوت نمایید.
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب