سه شنبه 4 تیر 1398- ساعت 06:15:17
@ASRKASHAN
سرپرست سازمان اتوبوسرانی کاشان و حومه از تخصیص بیست میلیارد ریال ویژه بازسازی اتوبوس خبر داد و گفت:سی اتوبوس تا نیمه نخست سال به کولر مجهز می‌شوند.                     رئیس اداره تولیدات گیاهی و دامی مدیریت جهاد کشاورزی آران و بیدگل از کاهش سطح زیر کشت گیاهان دارویی در این شهرستان به دنبال اجرای طرح کاهش سطح دبی چاه هاخبر داد.                     سورنا ستاری در ابتدای ورود به کاشان از شرکتی دانش بنیان بازدید کرد.                     فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از افزایش دویست و ضصت و پنج درصدی کشفیات مواد مخدر در کاشان خبر داد و گفت: سیصدو شش نفر در این ارتباط دستگیر شدند.                     سورنا ستاری با اشاره به فروش نود هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دانش بنیان کشور در سال گذشته گفت: کاشان یکی از قطب‌های دانش بنیان کشور محسوب می‌شود.                     شهردار کاشان از بهره برداری از خانه فرهنگ غیاث الدین جمشید کاشانی خبر داد و گفت: هزینه تملک این خانه فرهنگ سه و نیم میلیارد ریال بوده است.                     رئیس آبفای کاشان ضمن اشاره به افزایش ده درصدی مصرف آب در کاشان گفت: بارش های اخیر در کاشان در افزایش سطح آب های زیر زمینی طی سه ماه نخست سال بی تاثیر بوده است.                     نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس ضمن اشاره به مشکلات حوزه کسب و کار گفت: بیکاری فارغ التحصیلان کاشانی از میانگین کشور ده درصد بالاتر است.                     فرماندار کاشان از فعالیت ۸۴ مرکز ترک اعتیاد در کاشان خبر داد و گفت: مرکز ترک اعتیاد ویژه کودکان در این شهرستان تاسیس می شود.                     رئیس اداره صمت کاشان گفت: صدو چهل و هفت میلیارد ریال کالای قاچاق طی سه ماهه نخست سال جاری در شهرستان کاشان کشف و ضبط شد.                     امام جمعه کاشان گفت: خودکفایی در علم رونق تولید را به همراه دارد و مسئولان باید تمام تلاش خود را در مسیر خودکفایی، پیشرفت علوم و فنون در حوزه‌های مختلف بکار بگیرند.                     شش مصدوم برخورد اتوبوس با کامیون در محور نطنز به کاشان به بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل شدند.                     پرداخت ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات به ۳۲ نفر از معتادان بهبود یافته شهرستان کاشان                     به مناسبت هفته قوه قضائیه، جمعی از قضات و کارکنان تشکیلات قضایی شهرستان به همراه رئیس دادگستری با امام جمعه کاشان دیدار کردند.                     مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری آیین بازنمایی کتاب"سنگ‌ریزه‌هایی که شمارش نشدند" در این شهر خبر داد.                     علت حادثه انفجار در کارگاه تولید قارچ روز گذشته ، در حال بررسی است.                     دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش ، دیروز در کاشان برگزار شد.                     آبشار نیاسر یکی از جاذبه های طبیعی این شهر است که سالانه بیش از دو میلیون گردشگر داخلی و خارجی از آن بازدید می کند.                     رئیس اداره هواشناسی کاشان ضمن اشاره به افزایش دمای کاشان تا چهل و پنح درجه سانتی گراد گفت: شهروندان از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.                     با دعوت نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس طی سفری یک روزه به کاشان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پارک علم و فناوری کاشان روز دوشنبه افتتاح می شود.                    
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: پویش بیست و دو هزار نفری دانش آموزان و فرهنگیان آران و بیدگل برای کمک به سیل زدگان کشور آغاز شد

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل خبر داد
آغاز پویش ۲۲ هزار نفری دانش آموزان آرانی برای کمک به سیل‌زدگان

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل خبر داد
آغاز پویش ۲۲ هزار نفری دانش آموزان آرانی برای کمک به سیل‌زدگان
 
به گزارش پايگاه خبري تحليلي عصر کاشان ، محمد معدن دار پیش از ظهر یک شنبه در آئین آغاز پویش آئین نمادین آغاز پویش دانش آموزان و فرهنگیان آران و بیدگل برای کمک به سیل زدگان با تاکید بر مشارکت همگان در برطرف کردن نیازهای اساسی و ضروری سیل زدگان اظهار داشت: سیلاب‌های اخیر به چندین استان کشور از جمله گلستان، خراسان شمالی، فارس، لرستان، ایلام و خوزستان خسارت‌های زیادی وارد کرد.

وی افزود: در این طرح تمام ۱۳۰ مدرسه فعال در سطح شهرستان با حضور تمامی دانش آموزان و فرهنگیان در یک حرکت خودجوش برای کمک به سیل زدگان شرکت می‌کنند؛ از این رو مقرر شد تمامی مدارس شهرستان طی یک پویش هماهنگ به این مناطق کمک کنند.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل بیان داشت: آموزش و پرورش آران و بیدگل در تمام سطوح در حال آماده‌باش و خدمت رسانی به این مناطق است هر چند که ساکنان این مناطق با مشکلات زیادی مواجه هستند و وسعت و عمق حادثه زیاد است.

وی ادامه داد: در همین راستا قرار شد که آموزش و پرورش آران و بیدگل برای افزایش کمک‌های مردمی و تأمین اقلام ضروری به روش‌های گوناگون نظیر راه اندازی پویش و برگزاری ویژه برنامه‌هایی در مدارس برای استفاده از ظرفیت کمک‌های مردمی و فرهنگیان فراهم کند.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

نویسنده : مهندس محمد ابراهیم پور
3
ارسال خبر به دوستان
کاربر عزیز شما با وارد کردن ایمیل دوست خود میتوانید لینک این خبر را به او ارسال کنید و از وی برای مشاهده خبر دعوت نمایید.
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب