پنجشنبه 25 مهر 1398- ساعت 04:20:36
@ASRKASHAN
فرمانده نیروی انتظامی کاشان : سارق لوازم خودروهای شهروندان کاشانی دستگیر شد.                     دبیر اجرایی نمایشگاه ملی فرش ماشینی کاشان : نمایشگاه ملی فرش ماشینی در کاشان برگزار می‌شود                     نماینده مردم کاشان در مجلس: جامعه بالنده در گرو بانوان موفق است                     معاون پژوهشی دانشگاه کاشان: دانشگاه کاشان با بیش از پانزده دانشگاه خارجی تفاهم نامه علمی دارد                     رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان : برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سیصد و پنجاه مدرسه شهرستان کاشان                     رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کاشان: اختصاص هشتاد دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران کاشانی از مرزهای کشور                     فرمانده نیروی انتظامی کاشان : دستگیری سارق صندوق نذورات در کاشان                     رئیس اداره بهزیستی کاشان : واگذاری بیست و سه واحد مسکونی به نابینایان و کم بینایان در کاشان                     شهرستان کاشان، جز تولیدکنندگان عمده انار در استان اصفهان است.                     جان باختن کارگر جوان در اثر ریزش دیواره گودال انتقال فاضلاب در کاشان                     رئیس اداره اوقاف کاشان : طرح بصیرت عاشورایی درچهل و هشت بقعه متبرکه کاشان اجرا شد                     رئیس اداره تعزیرات حکومتی کاشان : رسیدگی به دویست و نود و سه پرونده تخلف در تعزیرات کاشان؛ متخلفان به ده میلیارد ریال محکوم شدند                     ساخت سامانه تصفیه پساب با استفاده از فناوری نانو در دانشگاه کاشان                     درخشش دانش آموزان هنرستان سوره کاشان در مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزی کشور                     کیفیت هوای امروز کاشان سالم گزارش شده است.                     تیم فوتسال منصوری شاد کاشان قهرمان لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور شد.                     مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان: بیش از سیصد زائر اولی از کاشان به زیارت امام رضا علیه السلام مشرف شده اند                     دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان : معرفی اعضای هیئت انتخاب آثار بخشهای مختلف جشنواره تئاتر مهر کاشان                     رئیس اداره استاندارد کاشان :هشتاد و دو واحد صنعتی کاشان تذکر و اخطار کتبی دریافت کردند                     مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری کاشان : مشغال خانگی در کاشان ساماندهی می‌شوند                    
نماینده کاشان در مجلس: «اینستکس» همچون طبل تو خالی است

 نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس از به هم ریختگی در دیپلماسی آمریکایی ها خبر داد و گفت: «اینستکس» طبل تو خا ...

 نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس از به هم ریختگی در دیپلماسی آمریکایی ها خبر داد و گفت: «اینستکس» طبل تو خالی است.

 

  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کاشان ،  سیدجواد ساداتی نژاد ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تفاوت حرف و عمل آمریکایی ها اظهار داشت: در همه مکاتب فرهنگی و تمدنی دنیا از جمله اسلام رعایت حقوق همه جانوران حتی حیوانات ذکر شده است و بر همین اساس هیچکس با بحث حقوق بشر مخالف نیست.

وی ضمن اشاره به تعریف آمریکا از حقوق بشر افزود: حقوق بشر آمریکایی یعنی دروغ و این پسوند آمریکایی بدین معنی است که آمریکایی ها برای رسیدن به منافع خود از حقوق بشر دم می زنند اما در عمل خلاف ادعاهای خود اقدام می کنند چراکه هر کشوری که مخالف عقاید آمریکا است باید متحمل فشارهای مختلفی از سوی این دولت باشد.

امنیت با عفاف و حجاب و حیا میسر است

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس ضمن اشاره به اهمیت حجاب و عفاف در اسلام ابراز داشت: اگر جامعه ای بخواهد بالنده باشد، آن جامعه باید امن باشد و امنیت با عفاف و حجاب و حیا میسر است و بر همین اساس حجاب در جامعه اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در کاشان که صفت دارالمومنینی را یدک می کشد، این موضوع اهمیت دو چندان پیدا می کند.

وی ضمن اشاره به طرح موضوع عفاف و حجاب در کتب فرهیختگان کاشانی همچون فیض کاشانی گفت: طبیعی است که موضوع حجاب و عفاف برای کاشانی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امیدواریم تمامی گردشگران داخلی و خارجی به این موضوع توجه داشته و آن را رعایت کنند چراکه عدم رعایت آن و هنجارشکنی در حوزه عفاف و حجاب رنجش مردم منطقه را در پی دارد.

آمریکا نماد بدعهدی و بی تعهدی است

ساداتی نژاد ضمن اشاره به حضور نخست وزیر ژاپن در ایران و عدم پذیرش هرگونه نامه ای از وی توسط رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: آمریکا امروزه نماد بی تعهدی و بدعهدی است و این اقدام رهبر معظم انقلاب نیز به نوعی خطی مشی به مسئولان است که حتی اجازه پذیرش نامه رئیس جمهور آمریکا را به خود نمی دهد و اقدام سپاه در ساقط کردن هواپیمای جاسوسی اقدام رهبر معظم انقلاب را نیز تکمیل کرد.

وی با بیان اینکه ساقط کردن پهباد جاسوسی آمریکا پیامدهای مختلفی را در پی داشت، افزود: سقوط این پهباد جاسوسی به دشمن این پیام را به دنبال داشت که جمهوری اسلامی در عمل از حریم زمینی، دریایی و هوایی خود دفاع می کند و پیام دیگر به رخ کشیدن توانایی نظامی جمهوری اسلامی ایران است که موجب شد این اقدام یک به هم خوردگی دیپلماسی را برای آمریکایی ها به وجود بیاورد.

«اینستکس» طبل تو خالی است

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس ضمن اشاره به موضوع اینستکس ابراز داشت: این موضوع یک طبل تو خالی است چراکه تعهدات در موضوع اینستکس تاکنون محقق نشده است و مسئولان نیز نباید در صورت عدم تحقق اهداف این موضوع بر اجرای آن اصرار داشته باشد.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

نویسنده : مهندس محمد ابراهیم پور
9
ارسال خبر به دوستان
کاربر عزیز شما با وارد کردن ایمیل دوست خود میتوانید لینک این خبر را به او ارسال کنید و از وی برای مشاهده خبر دعوت نمایید.
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب