چهارشنبه 27 شهریور 1398- ساعت 22:46:52
@ASRKASHAN
مراسم سنتی مذهبی مقتل خوانی در روستای ویدوجای از بخش برزک کاشان برگزار شد.                     آیین سنتی نخل گردانی در روز عاشورا در نیاسر کاشان برگزار شد.                     هزار بیمار با نذر وقت پزشکان کاشانی در هیئت نخل سره فره معاینه رایگان شدند.                     دبیرکل جبهه پایداری در جمع عزاداران حسینی در کاشان : برخی مسئولان در عمل توجهی به فرامین رهبر معظم انقلاب ندارند                     امام جمعه نوش آباد آران و بیدگل: لازمه عاشورایی شدن کسب معرفت نسبت به پروردگار است                     مدیر موکب علی بن امام محمد باقرعلیه السلام کاشان: دویست و بیست خادم پذیرای زائران اربعین حسینی در موکب علی محمدبن باقر علیه السلام هستند                     افتتاح سه دفتر خدمات مسافرتی در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل                     شهروندان کاشانی در روزهای تاسوعا و عاشورا به طرح بزرگ نذر خون بپيوندند.                     اختصاص اعتبار به رودخانه مرق کاشان در بازدید مدیرکل مدیریت بحران استانداری استان اصفهان                     تعطیلی مجموعه های تاریخی فرهنگی کاشان در روزهای تاسوعا و عاشورا                     اهدای خون خادمیاران کاشانی در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی                     معاون فرهنگی اداره ارشاد کاشان: شعر شاعر کاشانی به عنوان اثر برگزیده فستیوال فاخته انتخاب شد                     عضو شورای شهر کاشان: شهرداری کاشان قدرت لازم مقابله با ساخت وسازهای غیرمجاز را ندارد                     سوگواره عاشورایی بانو با عطر سیب در کاشان حسینی شد                     سخنرانی ، فرمانده گروه پدافند هوایی شهید رفیعی اصفهان ، پیش از خطبه‌های نماز جمعه کاشان                     رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان: عزم دستگاه قضایی در برخورد با تمامی منکرات ستودنی است                     امام جمعه موقت کاشان: برخی برخورد قوه قضائیه با یقه سفیدها را برنتافته‌اند                     آقا تهرانی در کاشان : تفاوتهای اخلاق اسلامی و انسانی/رضایت الهی شرط اصلی موفقیت در امور                     تصادف در محور نجف آباد کاشان دو کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.                     نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی : خروج اردستان از طرح استان اصفهان شمالی                    
امام جمعه موقت کاشان: برخی برخورد قوه قضائیه با یقه سفیدها را برنتافته‌اند

امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه برخی برخورد قوه قضائیه با «یقه سفیدها» را برنتافته‌اند، گفت: قوه قضاییه با قوت به حرکت ...

امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه برخی برخورد قوه قضائیه با «یقه سفیدها» را برنتافته‌اند، گفت: قوه قضاییه با قوت به حرکت خود ادامه دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کاشان ، حجت الاسلام محمدرضا اسلامی تبار در خطبه‌های نماز جمعه روز گذشته ، در  کاشان ضمن گرامیداشت شهادت آیت الله قدوسی و وحید دستگردی اظهار داشت: یکی از مسائلی که مدیران و مسئولان نظام باید به آن توجه کنند این است که انقلاب و نظام قدرت خود را از حضور مردم در صحنه دارد به نحوی که حضور پررنگ‌تر مردم بر دل دشمن ترس بیشتری ایجاد می‌کند.

وی اعتماد مردم به نظام و مسئولان را موجب حضور بیشتر مردم در صحنه دانست و افزود: دشمن سعی دارد که اعتماد مردم به مسئولان را تضعیف کند و بر همین اساس مسئولان باید تمام تلاش خود را در خنثی سازی توطئه دشمنان به کار بگیرند که این مهم با عملکرد درست آنها در قالب خدمت به مردم، اجرای قانون و مبارزه با فاسد میسر می‌شود.

وجود قانون خوب یکی از شرایط مبارزه با فساد است

امام جمعه موقت کاشان ضمن اشاره به شرایط مبارزه با فساد ابراز داشت: وجود قانون خوب یکی از شرایط مبارزه با فساد است که این مهم وظیفه مجلس شورای اسلامی است به نحوی که در وضع قانون کوتاهی نکرده و این قوانین نیز به موقع به تصویب برسد.

وی ضمن انتقاد از عدم اجرای قانون توسط برخی از مسئولان گفت: وظیفه اجرای قوانین بر عهده دولت است به نحوی که قوانین تصویب شده در مجلس شورای اسلامی باید توسط قوه مجریه به اجرا دربیاید و مبارزه با قانون شکنان و خاطیان نیز بر عهده قوه قضائیه است که به لطف خدا و با روی کار آمدن حجت الاسلام رئیسی این حرکت آغاز شده است.

اقدامات امروز قوه قضائیه رضایت مردم و رهبر را به دنبال دارد

اسلامی تبار اقدامات امروز قوه قضائیه را موجب رضایت مردم و رهبر معظم انقلاب دانست و اظهار داشت: مردم از این حرکت قوه قضائیه حمایت می‌کنند و از مسئولان و رئیس قوه قضائیه درخواست می‌شود تا این حرکت را با قوت ادامه داده و تحت تأثیر برخی سر و صداها قرار نگیرند.

وی ضمن انتقاد از برخورد دوگانه برخی مسئولان گفت: زمانی که اعلام می‌شود با متخلفان در قوه قضائیه برخورد می‌شود همه راضی هستند اما زمانی که اعلام می‌شود با یقه سفیدها برخورد قاطع انجام می‌شود صدای برخی بلند می‌شود و دلیل این موضوع نیز آن است که منافعشان در خطر می‌افتد در حالی که قوه قضائیه نباید تحت تأثیر این سر و صداها قرار بگیرند.

امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است

اسلامی تبار امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه همگانی دانست و اظهار داشت: در چند سال گذشته قانونی تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر تصویب شد و در چند سال قبل از آن نیز لایحه عفاف و به تصویب رسید و ۲۴ دستگاه مأمور اجرای آن شدند اما متأسفانه عدم اجرای این قوانین و لایحه موجب شد تا وضعیت حجاب در کشور به این وضع دچار شود.

وی با بیان اینکه تنها دو جبهه حق و باطل در جهان وجود دارد، افزود: باید تمام تلاش خود را داشته باشیم تا در جبهه حق قرار داشته باشیم و لازمه این مهم توجه به پیام‌های امام حسین (ع) در روز عاشورا همچون مبارزه با ظلم و فساد، عزت طلبی، عفاف و حجاب، دفاع جانانه از دین و غیره است.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

نویسنده : مهندس محمد ابراهیم پور
5
ارسال خبر به دوستان
کاربر عزیز شما با وارد کردن ایمیل دوست خود میتوانید لینک این خبر را به او ارسال کنید و از وی برای مشاهده خبر دعوت نمایید.
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب