پنجشنبه 21 فروردین 1399- ساعت 14:01:52
@ASRKASHAN
افزایش تامین آب آشامیدنی مورد نیاز کاشان از زاینده رود                     مثبت اعلام شدن تست کرونای نهصد و شصت و پنج ، نفر در منطقه کاشان و آران و بیدگل                     دستگیری سارق حرفه ای موتور سیکلت در کاشان                     اجرای طرح زوج و فرد در کاشان تا بیست فروردین                     رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان : خدمت رسانی به بیش از پانزده هزار و ششصد نفر بیمار کرونایی در کاشان و آران و بیدگل                     توزیع دویست و پنجاه و سه ، بسته حمایتی بین خانواده های نیازمند کاشان                     سه هزار بسته بهداشتی بین مددجویان شهرهای کاشان ، نطنز، آران و بیدگل، راوند و اردستان توزیع شد.                     احداث ساختمان های مدیریت بحران در ساختمان توسعه فرمانداری اصفهان و آران و بیدگل ، بخشداری کویرات آران و بیدگل و ندامتگاه هفتصد و پنجاه نفری کاشان                     رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان : ترخیص هزارو نهصد و سی و نه ، بیمار حاد تنفسی از بیمارستان های کاشان و آران وبیدگل                     شناسایی گونه نادر کرکس مصری در زیستگاه های کاشا                     تشکیل اتاق فکر پسا کرونایی با همکاری مشترک دانشگاه ها و حوزه های علمیه در آران و بیدگل                     رئیس جمعیت هلال احمر کاشان : غربالگری یازده هزار نفر در مبادی ورودی و خروجی کاشان                     ترخیص هزار و نهصد و نود و چهار بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان در شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل                     تولید محلول ضد عفونی کننده در دانشگاه کاشان                     سیزده مورد اراضی ملی در شهرستانهای کاشان و نایین، رفع تصرف و به دولت بازگردانده شد.                     قدردانی فرماندار کاشان از همکاری مردم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی                     راه اندازی دومین نقاهتگاه بیماران کرونایی شمال استان اصفهان در شهرستان آران و بیدگل                     غربالگری نودو پنج درصد مردم کاشان و آران و بیدگل                     ضدعفونی مناطق مختلف کاشان بوسیله هیئت های مذهبی این شهر                     پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در پی شهادت دکتر مجید فرهاد فرهاد اولین پزشک سلامت در کاشان                    
تعطیلی برخی واحدهای تولیدی کاشان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا

برخی از واحدهای تولیدی در کاشان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کارخانه خود را تعطیل کردند ...

برخی از واحدهای تولیدی در کاشان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کارخانه خود را تعطیل کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کاشان ، با توجه به شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان و عدم موافقت هیئت دولت با تعطیلی موقت منطقه کاشان برخی از واحدهای تولیدی به علت پیشگیری از شیوع این ویروس و قطع زنجیره انتقال واحدهای تولیدی خود را به صورت موقت تعطیل کردند.

عزیز قنواتی ، ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان اظهار داشت: با توجه به شیوع این ویروس تصمیم گرفته شده تا بسته‌بندی بهداشتی به 400 کارگر مشغول در این واحد صنعتی تخصیص پیدا کند و سرویس‌های ایاب و ذهاب نیز مداوم ضدعفونی می شود.

این تولیدکننده کاشانی ضمن اشاره به تشدید فراگیری ویروس کرونا در منطقه کاشان افزود: با توجه به وخامت شرایط و حفظ سلامت کارکنان خود تصمیم گرفته شد تا واحد تولیدی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد و فعالیت این واحد با بهبود شرایط برقرار می‌شود.

سیدعبدالرضا خادمی ، با بیان اینکه کارخانه به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت نیمه تعطیل درآمده است اظهار داشت: 70 درصد نیروها مرخصی با حقوق هستند و به صورت دورکاری و آنکال امورات شرکت را پیگیری و انجام می‌دهند.

این تولیدکننده کاشانی با بیان اینکه کارکنان حاضر در محل کار نیز به دلیل رعایت ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث حضور دارند، افزود: نیروهای شیفتی کارخانه به دلیل حفظ ایمنی در شرکت حضور دارند و مجموع آن‌ها به 15 نفر می‌رسد و مابقی به صورت دورکار هستند.

وی از ضدعفونی محیط کارخانه به صورت روزانه و مداوم خبر داد و ابراز داشت: فضای واحد تولیدی به صورت مداوم با آب ژاول ضدعفونی می‌شود و برای کارکنان نظیر بسته بندی بهداشتی درنظر گرفته شده است و در هر شیفت کاری در اختیار آنان قرار داده می شود.

مجید تکیان ، با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور چین اقدامات پیشگیرانه در کارخانه انجام پذیرفت، اظهار داشت: شرکت ما از جمله شرکت‌های اولیه در کاشان بود که اقدامات پیشگیرانه را قبل از شیوع در کشور انجام دادیم به نحوی که تراکم در کارخانه را به حداقل رساندیم.

 

این تولیدکننده کاشانی ضمن اشاره به فرهنگ سازی عدم روبوسی کارکنان با یکدیگر افزود: ساعات صرف ناهار را به دلیل تراکم و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا افزایش دادیم و کارکنان از طریق دستگاه تب سنج به صورت پیوسته مورد ارزیابی قرار می‌گرفتند تا از شیوع بیماری جلوگیری شود.

وی از نصب محلول های ضدعفونی در نقاط حساس همچون سالن‌های غذاخوری، رختکن و غیره خبر داد و ابراز داشت: بسته‌بندی‌های بهداشتی نیز تهیه شده و در اختیار کارکنان قرار داده شد و برای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس کارخانه تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

نویسنده : مهندس محمد ابراهیم پور
3
ارسال خبر به دوستان
کاربر عزیز شما با وارد کردن ایمیل دوست خود میتوانید لینک این خبر را به او ارسال کنید و از وی برای مشاهده خبر دعوت نمایید.
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب