شنبه 18 مرداد 1399- ساعت 21:15:49
@ASRKASHAN
بستری شدن پانزده بیمار جدید حاد تنفسی در کاشان در بیست و چهار ساعت گذشته                     هوای اصفهان و کاشان ناسالم برای گروه‌های حساس                     صعود۰صد و هفتاد و شش پله‌ای دانشگاه کاشان در نظام رتبه‌بندی وبومتریکس در جولای دو هزار و بیست                     بستری شدن چهار بیمار جدید حاد تنفسی در کاشان در بیست و چهار ساعت گذشته                     بی توجهی مردم کاشان به بهداشت، وخیم شدن شرایط کرونا                     پیش بینی جوی نسبتا پایدار همراه با افزایش دما در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل در روزهای آینده                     بستری شدن یازده بیمار جدید حاد تنفسی در کاشان در بیست و چهار ساعت گذشته                     حرکت دسته‌های عزاداری در آران و بیدگل ممنوع شد                     بستری شدن شانزده بیمار جدید حاد تنفسی در کاشان در بیست و چهار ساعت گذشته                     برگزاری آزمون مدارس استعداد‌های درخشان در کاشان                     انتخاب کاشان به عنوان پایتخت نهج البلاغه کشور                     بهره برداری از بزرگترین واحد مرغداری در کاشان                     پرورش شترمرغ توسط عباس رجبی ، کار آفرین کاشانی                     برگزاری آزمون دکتری تخصصی در چهار حوزه امتحانی در شهر‌های اصفهان و کاشان                     برگزاری آزمون ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم در کاشان                     آزمون تفسیر قرآن کریم منطقه دو استان اصفهان در امامزاده سلطان امیر احمد کاشان برگزار می شود                     صدور مجوز تاسیس شهرک صنعتی، شیمیایی و معدنی در آران و بیدگل                     آژیر قرمز کرونا در هشت شهرستان استان اصفهان زده شد                     همکاری علمی استاد دانشگاه هوپ لیورپول انگلیس با دانشگاه کاشان                     فراهم شدن سیزده فرصت شغلی برای نیازمندان کاشانی                    
سرمربی تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان: لیگ با سهمیه بندی دیگر تک قطبی نیست

نسرین خزایی:سهمیه بندی بازیکنان برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر اتفاقی حرفه‌ای در لیگ بانوان است.

به گ ...

نسرین خزایی:سهمیه بندی بازیکنان برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر اتفاقی حرفه‌ای در لیگ بانوان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کاشان ،نسرین خزانی افزود: در سال‌های گذشته تیم‌های لیگ برتری بدون محدودیت در تعداد اقدام به جذب بازیکن ملی پوش می‌کردند و این مساله باعث شده بود تا در یک تیم حتی نیمکت نشینان هم ملی پوش و در دیگر تیم‌ها بازیکنان کم تجربه و سطح پایین حضور داشته باشند.

وی گفت: در سال‌های گذشته قدرت تنها در بین یک یا ۲ تیم بود و از ابتدای فصل تکلیف قهرمان و نایب قهرمان مشخص می‌شد و دیگر تیم‌ها برای رسیدن به مقام‌های سوم به بعد بازی می‌کردند، اما امسال شرایط تغییر کرده است و بطور حتم در لیگ امسال شاهد شکوفایی نیرو‌های جوان و جویای نام خواهیم بود.

 

 به جوانان میدان داده می‌شود 

 

کارشناس والیبال بانوان افزود: سهمیه بندی بازیکنان به نوعی میدان را برای خودنمایی قدرت بازیکنان جوان باز می‌کند و آن‌ها با اعتماد به نفس بالاتر در کنار ملی پوشان باتجربه تمرین و در برابر آن‌ها مسابقه می‌دهند.

خزانی گفت: سال گذشته در یک دیدار تیم سایپا برابر اکسون یک ست را به امتیاز ۲۵ بر ۲ پیروز شد، اما مربی سایپا با همان نیرو‌های اصلی و ملی پوش به کارش ادامه داد این به معنای آن است که برای اکثر تیم‌ها و اعضای کادر نتیجه نسبت به بازیکن سازی و دادن تجربه به آن‌ها در اولویت قرار گرفته است.

وی افزود: بازیکنان در چنین شرایطی سرخورده می‌شوند و اعتماد به نفس لازم را برای ارائه توانمندی‌های خود ندارند و به همین علت است که در میدان‌های بین المللی دچار مشکل می‌شویم.

مربی بین المللی والیبال بانوان گفت: هم اکنون به علت توجه نداشتن مربیان باشگاهی به والیبالیست‌های نوجوان و جوان بسیاری از این آینده سازان به راحتی در سنین پایین و اوج شکوفایی والیبال را رها کرده اند.

خزانی افزود: والیبال ما نیاز به علیخانی، شیرتری، کدخدا و کیانی‌های زیادی دارد که تنها با توجه و سرمایه گذاری می‌تواند نسلی توانمند را تربیت کرد.

 

 لطفا تبصره نگذارند 

سرمربی تیم والیبال باریج اسانس کاشان با اشاره به فهرست ۴۴ نفره ملی پوشان فدراسیون والیبال و محدودیت جذب ۷ بازیکن از آن گفت: جذب بازیکن طبق این قانون کار راحتی نیست و هم اکنون برای اجرای دقیق آن باید چشم روی برخی گزینه‌ها ببندیم، اما خواهش می‌کنم مسئولان فدراسیون برای همه تیم‌ها نگاهی یکسان داشته باشند. شرایط به گونه‌ای نباشد که در جریان بازی‌ها متوجه شویم بازیکنی با تبصره‌ای خاص در یک تیمی خارج از سهمیه حضور دارد.

 

 بلاتکلیفیم، اما ناامید نیستیم 

سرمربی تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا وضعیت برگزاری رقابت‌های لیگ برتر هنوز بطور دقیق مشخص نیست و بلاتکلیفیم، اما ناامید نیستیم و برای بستن تیمی قدرتمند و مدعی اقدام کرده ایم.

خزانی گفت: مسئولان باشگاه باریج اسانس کاشان برای حضور در لیگ برتر و فعالیت در والیبال بانوان برنامه‌های بلندمدت و هدفمندی را در دستور کار دارند و با تشکیل آکادمی والیبال به دنبال رسیدن به آن‌ها هستند.

وی افزود: برای لیگ برتر امسال تعدادی از بازیکنان بومی هم در ترکیب حضور دارند به طور حتم در آینده‌ای نه چندان دور باریج اسانس با ترکیبی بومی برای رسیدن به مدال در لیگ برتر حاضر خواهد شد.

نویسنده : مهندس محمد ابراهیم پور
4
ارسال خبر به دوستان
کاربر عزیز شما با وارد کردن ایمیل دوست خود میتوانید لینک این خبر را به او ارسال کنید و از وی برای مشاهده خبر دعوت نمایید.
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب